פרוטוקול ישיבת צוות ההיגוי 30.12.2020

סיכום ישיבת צוות ההיגוי מתאריך 30.12.2020

נכחו כולן.

  1. חיים עדכן שצוות הכנס בחר באיילת להמן להצטרף כנציגתו לחברות בצוות ההיגוי. מלי תיצור אתה קשר ותצורף לקבוצת ההיגוי. ברוכה הבאה.
  2. ערב קהילה.

התקיים שיח בעקבות הנושאים שעלו בערב הלמידה, בקבוצות הקטנות ובמליאה. נקודות הקשורות בגבולות הקהילה, בתשוקה , בשאלות סביב התפתחות הקהילה "לאן היא מתקדמת" ובפעילות שמטרתה "פנים" אל מול פעילות שמטרתה "חוץ", נראה היה לנו שכל אלו מצביעות על תהליך של גיבוש זהותה של הקהילה . היו גם קולות שהביעו רצון להיות תנועה משפיעה במרחב האזרחי.

נושא נוסף עסק בקהילה כמקום בטוח המאפשר לחלוק  התבוננויות פנימיות כשקבוצות הלמידה מצוינות כמרחבים כאלו.

בערב התייחסו חלק מהמשתתפים לכמות המשתתפים שרובה מחזור 9 ובעלי תפקידים. עובדה זו עוררה מגוון של תחושות , מאכזבה ועד לקבלה. נקודה חשובה זו הורחבה בדיון שלנו תוך הדגשה של 2 נקודות:

  • יש מתח מובנה וטבעי בין הקהילה כמרחב ללמידה, לבין הקהילה כמרחב להשתייכות.
  • יש להתייחס אל חברי הקהילה "הרחוקים והקרובים" כאל מעגלי שייכות שונים ולנסות להתאים פעילויות גם לאלה שרוצים טעימות קצרות יותר, כמו ערבי הלמידה .
  • ערב הלמידה הקרוב.

ערב הלמידה הקרוב יתקיים ב 10.2.21 עדין בזום. הודעת "שמור תאריך" תשלח במהלך השבוע המתחיל ב 10.1.21. רונית ומלי הציגו את מהלך התפתחות תכנון הערב. בוועדת ערבי למידה משתתפות: רונית סדגר, מלי מי-דן חופית וסרמן וזהבה ספיר.

הועלו החלופות השונות למרצים והוחלט על ידי המארגנות שמנהלת ממחלקת מלוחים מ "שטראוס" אריאלה וייס תציג תהליך כניסה לתפקיד בעת קורונה, כשמיקי רוזנשטיין ישמש כמתדיין או כל צורה שהוא ואריאלה רוצים להחליט עליה. לחלק זה יוקדשו כ 50 דקות.

לאחר מכן יחולקו המשתתפים לקבוצות (היה דיון על גודל הקבוצות) ומליאת סיום.

הועלה רעיון לשלוח מאמר בנושא לחברי הקהילה יחד עם ההזמנה להרשמה.

התשלום יהיה בפייבוקס ויעמוד על כ 60 ש'ח במידה והמרצה תהיה ללא עלות. בהרשמה מוקדמת נגבה 50 ש'ח.

דובר על מרכיבי התקציב כולל רפאל וצוות ערבי הלמידה יארגן אותו לאחר שידעו את כל הפרטים.

אתר הקהילה

כרמית שיתפה בהמשך העבודה הרבה הנחוצה כדי להעלות את האתר לאוויר. כרמית העלתה לדיון את השאלה מהם החומרים שיעלו דרכה ישירות ואלו חומרים צריך את אישור צוות ההיגוי. כמו כן בקשה שכל חומר שצריך אישור ייעשה תהליך מהיר לכתוב אותו ואשר אותו, כדי שיעלה לאתר בזמן רלוונטי.

הוחלט:

  1. החומרים של פוסטים מאמרים וניהול האתר יהיו אצל כרמית כשאילן עובד אף הוא בצוות האתר.
  2. חומרים שקשורים לצוות ההיגוי ולפעילות השונות, התנדבות, קב למידה, כנס, ערבי למידה ופרוטוקולים יאושרו על ידי צוות ההיגוי לפני שיועלו לאתר. הפרוטוקולים יהיו מתומצתים ולא יכללו את שמות הדוברים.

          כמו כן התבקשה כרמית לא להרבות בהפניית העבודה השוטפת על האתר אל רפאל.

רשם: חיים

שתפו את הפוסט ברשת!
רק משתמשים רשומים יוכלו לצפות בו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

לתגובה

אולי יעניין אתכם גם

פוסט קהילה

בין המערכת הרוטטת לאישי ולקהילה

המערכת רוטטת, האישי מתערער. המקף מצליח להפריד עבור אלו שבוחרים שלא להיות מושפעים מהרטט של המערכת אבל מצמיד צימוד קשיח את האחרים. הפרט והאישי מוצפים.

פוסט קהילה

כנס קהילה 2022- מחשבות בעקבות

הכתוב מטה אינו סיכום הכנס ולא נכתב בשם צוות הכנס אלא מהווה את עמדתי בלבד יום לפני פתיחת הכנס פרצה שריפה בהרי ירושלים, בדרכי לקיבוץ

נגישות

תנאי שימוש באתר

קהילת הבוגרים

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.